PolskiEnglish
Oferta Podyplomowych Kwalifikacyjnych Studiów Historycznych wrzesień 2017
Data: 2014-09-04 15:25:49

Szanowni Panstwo

W imieniu Dyrekcji i Pracowników Instytutu Historii zapraszam do zapoznania sie z ofertą studiów podyplomowych i rozważenia podjęcia nauki na Podyplomowych Kwalifikacyjnych Studiach Historycznych,prowadzonych przez Uniwersytet Ślaski w Katowicach.

Nasze studia trwaja 3 semestry, od października do końca czerwca nastepnego roku. Spotykamy sie na Wydziale Nauk Społecznych w Instytucie Historii (ul.Bankowa11) raz w tygodniu,w piątki.Wykłady rozpoczynaja sie nie wczesniej niz godz. 13.00  zatem  umożliwia to łączenie pracy zawodowej z nauką.

Osobom z przygotowaniem pedagogicznym ich ukończenie pozwoli nabyć uprawnienia do nauczania historii w szkołach wszystkich typów i stopni oraz nauczania przedmiotu historia i społeczeństwo w szkołach podstawowych. Nie trzeba dodawac,iz uzupełnienie  wykształcenia to znakomity sposób wzmocnienia własnej pozycji na edukacyjnyym rynku pracy. Studia podyplomowe to także godna polecenia droga doskonalenia zawodowego dla absolwentów studiów humanistycznych w tym szczególnie historycznych.

Bliższych informacji udziela Sekretariat Instytutu Historii, tel: 32 359 1314 zapraszamy także na nasza strone internetowa: www.historia.us.edu.pl zakładka studia podyplomowe. 

 Uwaga !Zapisy trwaja jeszcze do 6.10.2017!

Copyright (c) 2013-2018 by Instytut Historii. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by